22 Nisan 2015

D-Smart Hediye Verilen Uyduya 2 Yıl Sonra Ücret İstiyor!

Smile ADSL abonesi iken bize ücretsiz D-Smart uydu cihazı verdiler, ayrıca ücretsiz kullanım hakkı verdiler. 2013 yılında kullandık. Şimdi ise cihaz için ücret ödemem gerektiğini söylüyorlar. Ayrıca 2013 yılından yine bir fatura daha çıkartıyorlar.


Ücretsiz kullanım hakkı ve hediye cihaz verilmesine rağmen şimdi haksız yere ücretlendirme yapılmaktadır. Bu firmadan aldığım cihaz zaten otomatik olarak kapandı kullanılmıyor. Çalışmayan cihaz hiçbir işe yaramıyor fatura çıkartmak yerine isteseler zaten iade ederim. Ancak yazdığım gibi cihaz hediye edilmişti. Şikayetimin dikkate alınmasını ve firmanın çıkarttığı borçların iptal edilmesini istiyorum.

Ahmet 330 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi05 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 05/05/2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi22 Nisan 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön