30 Kasım 2013

Allah Rızası İçin Biri Beni D-Smart Net'ten Kurtarsın!

Haziran 2013 tarihinden bu yana D-Smart Net üyeliğimi iptal etmek için yaptığım tüm başvurular sonuçsuz kalmış ve her ay fatura çıkartmaya devam edilmiştir.


Ben kurtulmak istedikçe ödeme emirleri gelmeye devam ettiği gibi birde üstüne tehdit başladı. Hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır mesajları geliyor. Muz Cumhuriyetimi burası diye sorarlar adama! Ben suçlu bulunursam o parayı beddua ederek öderim...

Bariş 69 Okunma

Cevaplar

  • Bariş08 Ocak 2014

    beni aramayın üyeliğimi iptal edin. artık masallarınızı dinlemel istemiyorum. anlamıyorsunuz sanırım sizinle görüşmek istemiyorum İPTAL etmenizi istemiyorum. bu nedir yaaa sorla üyelik sistemi mi??????

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 30/11/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön