25 Nisan 2013

D-Smart Net Yüksek Fatura Gönderdi!

1 ay önce Dsmart internet başvurdum. İnternet paketi olarakta 8 Mbps'ye kadar Limitsiz paketine başvurmama rağmen ilk ayda 199,40 TL fatura bedeli geldi. Müşteri temsilsici ile yapmış olduğum görüşmede internet paketi olarak 8 mbps tanımlandığını bilgisi verildi. Kendilerine benim böyle bir onayım olmadığını belirtim. Onlarda başvuruda bulunduğum tarihteki telefon kayıtlarının dinlenmesi gerektiğini ve bu işlemin 72 saat içinde sonuçlanacağı tarafıma bilgi verileceğini belirtiler fakat aradan 14 gün geçmesine ve bu süre zarfında bilgi almak için 3 kez aramama rağmen halen daha işlem sonuçlanmış değildir. En kısa sürede yapılan hatadan dolayı mağduriyetimin giderilmesi istemekteyim.

Remzi 70 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 23/05/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön