03 Eylül 2014

D-Smart Net Yinelenen Fatura!

Daha bir hafta öncesinde çözümlendiğini ve yine yine yine özürler dilenerek faturayı kesinlikle görmezden gelmem tek kuruş dahi ödemeyeceğim belirtilerek kapatılırken telefon, teyit amacıyla üç defa tekrarlamama rağmen firma bugün aynı fatura mesajını yeniden göndermiştir ! yeter ! yeter ! yeter ! çözümleyemiyorsanız çözümleyebilen insanlarla çalışın !

Özlem 202 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/09/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön