D-Smart Net Yeni Taahhüt Zorlaması.

Erdem O. |

Bir yılı aşkın süre önce 2 yıl taahhütlü D-Smart ve D-Smart Net aldım. Geçen hafta kapatmak için çağrı merkezi ile görüştüm bana 750 lira civarında ceza ödeyeceğimi bunun yerine kalan 11 ay için aboneliğe devam etmem en azından bir yakınımın kullanmasının aynı paraya denk geleceği söylendi. Bende annemin evine taşıma için teknik destekten yardım istedim.

Bana taşıma işlemini yapabileceklerini fakat yeniden 2 yıl taahhüt vermek zorunda olduğum söylendi benimle yapılan sözleşmede adres değişikliğinde yeniden taahhüt verilmesi gibi bir madde yok taşıma işlemi taahhütsüz olarak gerçekleştirilmesini istiyorum. Gerekirse tüketici mahkemesine gideceğim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mart
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır.23/03/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 23 Mart
  16:12

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0
  266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart