D-Smart Net Yasal Kararlara Uymuyor!

Zafer K. |

D-Smart Net''i hakem heyetine şikayet etmem neticesinde hakem heyeti beni haklı bulup ödediğim faturanın iadesine hükmettiği ve sonucu bana ve D-Smart Net'e yazılı olarak bildirdiği halde D-Smart yasal hükmü hiçe sayıp tarafıma iade yapmamıştır. Türkiye Cumhuriyeti'nin hukuk ölçülerine ve hükümlerine riayet etmeme örneği sayılabilecek bu etik olmayan tutumundan ötürü D-Smart'tan şikayetçiyim. Hukuka paralel iş yapmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Para İadesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Haziran
  09:34

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 03/06/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 03 Haziran
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.