D-Smart Net Yarım Saat Telefonda Bekletiyor!

Utku Can E. |

D-Smart müşteri hizmetleri 15 dakika telefonda bekletiyor, ardından teknik bölüme yönlendiriyorum diyor bir 15 dakika da orada bekletiyor. Yönlendirdikleri teknik personel de yetersiz galiba yada yetersiz personel çalıştırmak şirket politikası, sorun sizdeki bağlantıda diyorum cevap olarak , şu an aktif görünüyor bağlantınız diyor.

Bana tekrar modem kurulumu yaptırıyor, gene sorun çözülmüyor, en sonunda 48 saat içinde arkadaşlar yardımcı olacak deyip konuşmayı sonlandırıyor. Bu arada konuşma sonunda bölgemde teknik bir arıza olduğunu söylüyor ve 45 dakikalık telefonda beklemem boşa gidiyor.
Aynı sorun 3. ye oluyor aynı sorunu bir daha yaşamak istemiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  13:35

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 23/11/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 23 Kasım
  14:14

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.