D-Smart Net Yanlış Bilgilendirme.

Mücahit H. |

23.08.2016 günü D-Smart Net'i aradım ve durumumu izah ettim. Binada internet için portumun olmadığını, 5 aydır port beklediğimi diğer firmaların hiçbirinin hizmet veremediğini ve müşteri hizmetleri bana alt yapılarının gözüktüğünü ve internet bağlayabileceklerini söyledi. Aynı gün içinde 3 ya da 4 kere aradım ısrarla port olmadığını söylememe rağmen hizmet verebileceklerini, alt yapılarının olduğunu bağlantı yapabileceklerini söylediler 2. gün TV platformunu taktılar En geç 7 gün içinde internet bağlanacaktı sözde. Günler içinde aradım aktivasyonda dediler, 7.gün bana port olmadığını söylüyorlar. Komple aboneliğimi iptal edin dedim sadece internet aboneliğimi iptal etmişler ve cezai işlem uyguluyorlar.

İşi yokuşa sürüyorlar, istemememe rağmen illa da TV platformu kalması için şunu yapalım bunu yapalım diyorlar. Bütün arama ve telefon kayıtlarım onlarda da bende de duruyor.

Etiketler :

Teknik Servis Süre

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Eylül
  14:30

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 05.09.2016 tarihinde cihaz iadesi tamamlanmıştır.

  Saygılarımızla.

 • 05 Eylül
  14:28

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart