D-Smart Net Yanlış Bilgi Verildi!

Soner D. |

D-Smarta Ttnet de aboneliğim olduğunu ve bunun 5 ay taahhütünün bulunduğunu söyledim onlar da bu taahhütün taşımam karşılığında ortadan kalkacağını belli bir aya kadar bunu ödediklerini bildirdiler. Ben de başvurumu yaptım ve bilgilerimi verdim. Bundan sonra başvuru yaptığım hd+ cihaz yerine düz hd yolladılar. Biraz düzeltmeye çalıştım ama sonra beklemekten sıkıldım normal hd cihaz aldım sonra benim diğer internetimi taşımayıp yeni bir bağlantı sağladılar ve bunu belirttiğimde Ttnet'ten taşınmasını istediğim adsl hattının taahhüt parasını ödemem gerektiğini söylediler. Kimsenin birbirinden haberi yok müşteri hizmetlerinin yardım edebildiği bir konu daha olmadı bana.

Etiketler :

Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 18/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.