27 Ocak 2014

D-Smart Net Yanlış Bilgi Vererek Üyelik Yaptı

D-Smart tarafından telefonla aranıp; mevcut internet sağlayıcımdan ayrılmam durumunda D-Smart Net + D-Smart TV kampanyasından +18 kanallar hariç bütün kanalların açık bir biçimde yararlanacağım ve mevcut sağlayıcımdan taahhüt süremin bitimiyle beraber abonelik sonlandırma işlemlerimin D-Smart tarafından yapılacağı ve herhangi bir ekstra ücret ödemem gerekmeyeceği yönlerinden bilgilendirildim.

Sonrasında eski sağlayıcım TTNET tarafından 180 TL taahhüt edilen süreden önce abonelikten ayrılmam gerekçesiyle tarafıma fatura edildi. Ayrıca spor kanallarım kapalı ve zaman zaman film kanallarım da kapalı. D-Smart beni maddi olarak zarara uğrattı ve verdiği sözü tutmadı şikayetçiyim.

Burak 58 Okunma

Cevaplar

 • Burak01 Şubat 2014

  Müşteri hizmetlerinin kendinden bile haberi yok. Bana iletişim bilgilerimi güncellememi tavsiye ederlerken, ben çoktan üyelik sonlandırma işlemlerimi başlatmıştım. Kimseye de D-smart'ı tavsiye etmiyorum. Benim ağzım yandı.

 • D-Smart Net Temsilcisi31 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 31/01/2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Burak30 Ocak 2014

  D-Smartnet tarafından arandım. Yaratmış oldukları mağduriyeti kaldırma çabaları yok. Üyelik iptal işlemlerimi başlattım. Haklarında hukuki süreci başlatıyorum. D-smart'ı asla tavsiye etmiyorum.

 • D-Smart Net Temsilcisi27 Ocak 2014

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön