12 Nisan 2014

D-Smart Net Yalın İnternet Diye Yanıltıyor.

Ekim 2013 tarihinde TTNET'ten D-Smart Net'e geçiş yaptım. Yalın ınternet diye kayıt yaptırdım, fakat 4 ay sonra ödenmemiş 4 Türk Telekom sabit hat fatura ücreti tebliğ edildi. D-Smart Net'in yalın interneti gerçekleştiremediğini o zaman öğrenmiş oldum. Çaresiz ödemek zorunda kaldım. Şimdi adres değişikliği nedeniyle nakil başvurusunda bulundum. Bırakın nakil işlemini gerçekleştirmeyi, müşteri hizmetlerine bile ulaşamadım. Pazartesi yasal süreç başlatacağım.

Nurullah H. 93 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Müşteri Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 22/04/2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Nurullah H.15 Nisan 2014

    şikayetımle ılgili herhangi bir geri dönüş olmamıştır. 7 gundur internetsizim. ve bu faturaya yansıtılacak. nakil işlemi ıuzun sureceği için yalın ınternete geçeyim dedim. ama onun içinde doldurulması gerekn form bile mail atılacağı soylendiği halde 2 gundur atılmadı. BTK ya başvurmaktan başka çarem kalmadı

  • D-Smart Net Müşteri Temsilcisi12 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da bilgi@smileadsl.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön