12 Nisan 2014

D-Smart Net Yalın İnternet Diye Yanıltıyor.

Ekim 2013 tarihinde TTNET'ten D-Smart Net'e geçiş yaptım. Yalın ınternet diye kayıt yaptırdım, fakat 4 ay sonra ödenmemiş 4 Türk Telekom sabit hat fatura ücreti tebliğ edildi. D-Smart Net'in yalın interneti gerçekleştiremediğini o zaman öğrenmiş oldum. Çaresiz ödemek zorunda kaldım. Şimdi adres değişikliği nedeniyle nakil başvurusunda bulundum. Bırakın nakil işlemini gerçekleştirmeyi, müşteri hizmetlerine bile ulaşamadım. Pazartesi yasal süreç başlatacağım.

Nurullah 106 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 22/04/2014 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Nurullah 15 Nisan 2014

    şikayetımle ılgili herhangi bir geri dönüş olmamıştır. 7 gundur internetsizim. ve bu faturaya yansıtılacak. nakil işlemi ıuzun sureceği için yalın ınternete geçeyim dedim. ama onun içinde doldurulması gerekn form bile mail atılacağı soylendiği halde 2 gundur atılmadı. BTK ya başvurmaktan başka çarem kalmadı

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön