08 Mayıs 2013

D-Smart Net Yalın İnternet!

Hem tv hem internet kampanyasından D-Smart üye oldum, yalın internetten dolayı yaklaşık 20 gün bekletildikten sonra telekomdan gelip telefon hattının kontrolü yapıldı ve fiber altyapım olduğu için fiber modem kurulup onay verildi, daha sonra müşteri hizmetlerini aradım internete girmem için herşeyin hazır oldgünü söylediler.

Fakat aradan yaklaşık 15 gün daha geçti halen bağlantım gerçekleşmedi , hergün müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım, devamlı olarak 48 saat içinde halledilecek denerek geçiştiriliyorum, iptal etmek istediğimde kullanamadığım hizmetin parasını talep ediyorlar, oysaki 7 gün içinde bağlantım sağlanacağına dair tarafıma alınırken bilgi verilmişti.

Ali 50 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön