06 Şubat 2014

D-Smart Net Yalın ADSL Geçişim 7 Gündür Yapılmadı.

22 Ocakta Adıyaman'dan Bursa'ya taşındım. Ev telefonu kullanmak istemediğim için Smile adsl'i Yalın ADSL'e çevirmem gerekiyordu. 30.01.2014 günü Telekom görevlisi hattı bağladı. Büyük ihtimalle gün içinde en geç 2 gün içinde internetiniz aktif hale gelir dedi. ADSL ışığım yanıyordu.

İnternet ışığım yanmıyordu. 2 gün sonra İnternet ışığım yanmasına rağmen İnternet'im yoktu. Hergün D-Smart Net Müşteri Hizmetlerini aramaktan bunaldım artık. Verdikleri yanıt "7 iş günü içinde açılır bekleyin" oluyor. Verdikleri süre bugün doldu ve hâlâ internetim açılmadı. Bursa'da bir açılım bu kadar sürüyorsa ve 10 gün kullanmadığım İntenetin faturasını ödemeye devam ediyorsam bu işte bir terslik var demektir.

Cengiz 59 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz 13 Şubat 2014

    Evet internetim 8. gün sonunda nihayet açıldı. Teşekkür mü etmem gerekiyor bilemedim :(

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/02/2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön