11 Ağustos 2017

D-Smart Net Yaklaşık Bir Aydır İnternet Kullanamıyorum.

D-Smart internet hakkında. Yaklaşık bir aydır internet kullanamıyorum. Nakil istedim geldiler baktılar bir sorun yok dediler olmadı sonra bir daha geldiler, daha önce kullandığım modemin arızalı olduğunu ve değiştirmemi istediler. Kendilerinin verdiği hiç kullanılmamış sıfır modemi verdim, bu da olmaz dediler. Müşteri hizmetleri önce modeminizi değiştirelim dediler sonra olmaz dediler. Yani elimde iki tane modem olmasına rağmen modemleriniz arızalı deyip geçiştirdiler!

Fatih 331 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ağustos 2017

    Değerli Abonemiz, İnternet bağlantı sorununuz ile ilgili gerekli kontrolleri sağlamak ve yaşanan bağlantı sorunun çözümü adına , teknik birim tarafından 11.08.2017 tarihinde geri dönüş sağlanarak arıza kaydınız alınmıştır. Saygılarımızla.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın FATIH PASINLI, 9124170 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza geri arama yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön