D-Smart Net Vermedikleri Hizmetin Parasını İstiyor!

Emre T. |

Müşteri hizmetlerinden taahhüdümün 2 ocakta biteceğini öğrendim. Bir hafta öncesinden arayarak interneti kapatmak istediğimi ocak ayı için fatura kesmemelerini özellikle bildirdim. Bana şimdi işlem yaparsak cayma bedeli ödersiniz 1 ocakta arayın denildi. Halbuki aralık ayı faturasını çoktan ödemiştim. 1 ocakta arayıp interneti kapattım.

Sonra dilekçe istediler onu da aps ile yollayıp ne olur ne olmaz deyip bir de faksladım. Kapatma işlemini 6 ocakta tamamlamışlar. O süre zarfında modemimi kapalı tuttum. Özellikle para istemesinler diye. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında14/01 /2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ocak
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.