28 Ağustos 2013

D-Smart Net Verdiği Sözü Tutmadı!

Bundan iki ay önce D-Smart Net'ten aradılar ve TTNET taahhüdümün bittiğini ve yenilemek isteyip istemediğimi sordular. Ben de modem hediyeniz var mı diye sorduğum da olmaz mı? Hem modem, hem de D-Smart ile anlaşmalı olduklarını belirterek modem ve D-Smart hediye edeceklerini belirttiler.

Çok geçmeden ben evde yokken gelip kurmuşlar cihazları. Eve geldiğimde modemin TTNET'e değil D-Smart'a ait olduğunu gördüm. Net'e bağlanamıyordum çünkü TTNET'i benim adıma iptal etmişlerdi. Onaylıyorum Ses kaydını TTNET'e yolluyorlar ve sizin adınıza taahhüdü iptal ediyorlar!

Bunun üzerine TTNET bir güzel ceza kesti ve 220 TL Fatura etti. D-Smart Net bunu karşılayacağını belirtti fakat karşılamadı!

Sinan 55 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 11/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön