09 Mayıs 2013

D-Smart Net Vefat Eden Babamın Üyeliğini Bir Türlü İptal Etmeyip Adına Sürekli Fatura Gönderiyorlar!

Babam 11 Ocak 2013 tarihinde vefat etti..D-Smart üyeliğini iptal etmek için ocak ayında müşteri temsilcisini aradım, durumu anlattım.Kendisi tamam iptal ediyoruz bu durumda dedi. Ancak yeni fatura gelince hiçbir işlemin yapılmadığını görerek bu sefer müşteri temsilcisine mail olarak yazdım; elimde yazının alındığına dair alındı numarası var.

Ancak yine iptal etmedikleri gibi bir geri dönüşte bulunmadılar. Fatura göndermeye devam ettiler; tekrar telefon ettim bu sefer benden babamın ölüm kağıdını faxlamamı istediler; verdikleri numaraya faxladım ve fax gitti. Dün telefonuma gerekli belgelerin ellerine geçmediğini bildiren bir mesaj atmışlar. Daha benden ne yapmamı istiyorlar?

Mehmetcan 59 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 09/05/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön