27 Temmuz 2017

D-Smart Net Ve Kalitesiz Hizmeti.

Yaklaşık 3 yıllık D-Smart abonesiyim 1 haftadır evde internet kullanamıyorum. Müşteri hizmetlerini 1 hafta boyunca her gün aradım ancak her temsilci bizim yapabileceğimiz bir şey yok altyapınız Türk Telekom altyapısı olduğundan dolayı Türk Telekom'un ankastreye bakması lazım diyorlar. Türk Telekom'u arıyorum onlarda hizmeti bizden almadığınız için biz kafamıza göre geliriz diyor. Çıkan her müşteri temsilcisi bizim yapacağımız bir şey yok diyor. D-Smart CEO suna kadar ilettim konuyu ancak hala tarafıma bir dönüş olmadı. Şu an hizmet alamıyorum iptal etmek istiyorum diyorum 1200 TL'lik cayma var diyorlar neyin Cayması diyorum kimsenin bir açıklaması yok. Kafalarına göre taahhüt yapmışlar. İnternetleri zaten inanılmaz derecede yavaş bir de üstüne şu an hiç hizmet alamıyorum.

Mehmet 556 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi01 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 01.08.2017 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi27 Temmuz 2017

    Değerli Müşterimiz Sayın MEHMET ÇILEK, 8984015 ıd numaralı talebiniz tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller başlatılmıştır. Şikayet konusunun çözümüne dair bilgilendirme sağlamak adına, en kısa sürede tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön