D-Smart Net Ve D-Smart Kurulumu Geçikmesi!

Eren Ç. |

11.12.2014 günü zorla telefonlarda kalarak D-Smart Net kurulumu yaptırdım. Kurulsun ki bir an önce internet için randevu alsınlar benden diye. Ama o günden sonra her gün D-Smart'ı aradım konuyu anlattım. Kayıt oluşturduklarını söylediler. Her gün aradım. Ama her yardımcı olmaya çalışan arkadaş kaydın oluşturulmadığını, şimdi yeni kayıt açacağını belirtti.

7 iş günü içerisinde net kurulumu için dönüş yapılacağını söylediler. Ama yalan arkadaşlar. Telefonlarda kaldım yinede dönüş olmadı. İptali için 40 TL para istiyorlar. D-Smart Net verdiği taahhüdü yerine getiremedi ve benden para talep ediyor. Kesinlikle haksız kazanç. Hem verdiği sözü yerine getiremiyor. Hem de para istiyor. Ayıp, günah...

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Kurulum Teknik Servis Süre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Aralık
  10:24

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 24/12/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da info@dsmart.com.tr adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Eren Ç.
  24 Aralık
  10:19

  Çağrı merkezi yardımcı olamıyor. Yetkili yok , bilgi yok ve 20 dk nın üzerinde bekletiliyoruz minimum ..

 • 24 Aralık
  09:38

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren
  0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart