07 Mayıs 2016

D-Smart Net Vadettiği İnternet Hızını Vermiyor!

Şu an bu şikayeti bile GSM interneti üzerinden yazıyorum çünkü D-Smart Net sağ olsun bu yazıyı bile upload edecek internet hızını veremiyor. Adil kullanım kotam bitti ve kota bittikten sonra kanuni asgari hız olan 3 mbit'in maalesef çok çok altında bir hızla hizmet verme(me)ye başladı, an itibariyle 1 Kbps (0,001 mbps) hız ile internete bağlanmaya çalışıyorum, kanuni hakkın çeyreğine bile razıyım ama maalesef kendimi kandırılmış gibi hissediyorum.

D-Smart Net'e bir kere şikayet edeceğim durum düzelmezse taahhüdü fesih edeceğim ve hiçbir cezai ücret de ödemeyeceğim çünkü onlar kendi üzerine düşen görevi yerine getirmediler!

Cemil 67 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12/05/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön