09 Eylül 2014

D-Smart Net Uygunsuz Fatura Tahakkuku!

Şubat ve Mart 2014 aylarında internet hizmeti abone sözleşmesinin D-Smart Net'e ulaşmaması gibi sebeplerle yararlanamadım. Bununla ilgili firmaya Sikayetvar.com üzerinden şikayetimi bildirdim ve firma personeli haklı olduğumu ve müşteri memnuniyeti açısından; iki ay kullanamadığım, bir ayda kendilerinden hediye olmak üzere üç ay boyunca (Nisan, Mayıs, Haziran 2014) şahsıma fatura yansıtılmayacağını belirtti. Bende çok memnun oldum. Gerçekten de üç ay yansıtılmadı.

Ancak daha sonra Ek'de sunduğum faturada görüleceği üzere adıma Mayıs ayına ait ve Nisan, Mayıs, Haziran 2014 aylarına ait iki adet fatura tahakkuk ettirildiğini öğrendim ve haksız tahakkuk ettirildiğine inandığım için ödemedim.

Ender 1.409 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 16/09/2014 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • Ender12 Eylül 2014

    Kaç gün oldu sorunuma hala çözüm bulunamadı.

  • D-Smart Net Temsilcisi09 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön