15 Mart 2013

D-Smart Net Üyelik İptalinin Bir Türlü Yapılmıyor!

2008 yılından beri olan smile adsl, yeni adıyla D-Smart Net olan ınternet servis sağlayıcı aboneliğimi, 2013 Ocak ayında başka bir yere taşındığımdan dolayı iptal ettirmek için , D-Smart müşteri hizmetlerini aradım ve faturalandırılmanın sonlandırılmasını istedim. Benden aps yoluyla, konuyla ilgili dilekçe ve kimlik bilgilerimi talep ettiler.

Kullandığım dönem zarfındaki bütün faturaları ödedim ve taşındım İşlerimin yoğunluğundan dolayı postahaneye gidecek zamanım olmadı. Şimdi öğreniyorumki hiç kullanılmayan Mart dönemini faturası kesilmiş ve ıslak imzalı bir belge ulaşmadığı için faturalandırmaya devam edilmiş. Oysa ben çok açık şekilde üyelik iptal isteğinde bulunmuştum.

Tuna 43 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.03.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön