D-Smart Net Üyelik İptaline Dilekçe İstiyor!

Ali Yaşar Z. |

D-Smart Net 4122574765 numaralı telefon hattından internet sağlamaktayım. Son 1 haftadır sinyal alamadığım için defalarca aradığım ama her seferinde kendi içlerinde sınırsız bir zaman dilimini kapsayan özel bir 48 saat içinde bana dönmedikleri, ilgilenmedikleri için üyelik iptali talebimde dilekçe göndermem istendi.

Aboneliğin başlatılması paketler arasında geçiş vs. kendilerine kazanç sağlayacak her işlem telefondan yapılırken çıkarlarına ters düşen fiyat düşürme talebi, iptal talepleri için ise dilekçe isteyen bu kurumdan şikayetçiyim. Sözleşmenin bir an önce iptalini istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Aralık
  16:08

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 16/12/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 13 Aralık
  16:10

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz

 • Ali Yaşar Z.
  10 Aralık
  12:39

  Pahalı bir sinir testine tabi tutuyorlar...