11 Nisan 2013

D-Smart Net Üyelik İptali Yapılmıyor!

Yaklaşık 5 senelik 02124189** nolu smile internet abonesiyim. Hattımı açtırırken eşimin kimliği ve benim imzam ile hattımı açtılar. 5 senedir sorunsuz kullanıyordum fakat yeni abonelere %50 indirim uygulanıyorken benim faturam 70 tl lere kadar çıktı son dönemlerde. Müşteri hizmetlerini arayıp hattımı kapattırmak istiyorum dedim eşimin kimlik bilgilerini güvenlik sorularını yanıtlamama rağmen hattımı kapatmamak için prosüdürler çıkarıyorlar.

Şuan itibari ile 1 aydır hattım kapalı faturaları ödemeyeceğimi söyledim fakat internetimi kestikleri halde bana kullanmadığım geçen ay için faturalandırma yaptılar.

Oguz 43 Okunma

Cevaplar

  • Oguz24 Nisan 2013

    bugün yeni mesaj gönderdi D-Smart faturam 200 tl olmuş. kapalı olan hat için her ay üstüne ekliyorlar yeni fatura, mahkemede kullanmadığım ayların faturalandırılmasını nasıl açıklayacaklar merak ediyorum. emsal karar olur tüm kullanıcılara umarım

  • Oguz14 Nisan 2013

    yeni müşterilerine %50 indirim yapıp,5 senelik müşterisine de 49 tl olan limitsiz tarifesini 70 tl lere kadar çıkaran D-Smart interneti kesinlikle hiçkimseye tavsiye etmiyorum.kapama açma ücreti 20 tl almak için 2 nci faturayı ödemediğinizde hattınız kapatılıyor ve hattınız kapalı iken alamadığınız hizmet karşılığı fatura ediliyor. dolandırıcılığın kralını yapıyorlar asla D-Smarta bulaşmayın...

  • D-Smart Net Temsilcisi13 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 12/04/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön