D-Smart Net Üyelik İptali İstedim Beni Oyalayıp Bir Fatura Daha Çıkardı!

Muharrem T. |

07.11.13 tarihinde biten üyeliğimin iptalini 06.11.13 tarihinde iptal ettirdim. Yaklaşık 1 hafta öncesinden aramama rağmen Call Center yetkilisince iptalin üyelik bitimine 1-2 gün kala yapılmasının daha uygun olacağı bildirildi.

Aynen bu şekilde yaptım ancak tarafıma Kasım ayı için kullanım ücreti yansıtıldı. Call Center dan yetkili Kasım ayı faturalandırmalarını yapıldığını ve artık iptal edilemeyeceğini bildirdi.

Kullanmadığım veya almadığım hizmetin bedelini ödemek istemiyorum zira bu tarihte diğer servis sağlayıcısı ile bir sözleşme imzaladım.

Bu durum düzeltilmez ise kesinlikle D-Smart Net internet alınmaması gerektiğini tüm sosyal sitelerde paylaşacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Personel Davranışı Üyelik/Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Kasım
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 13.11.2013 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Muharrem T.
  13 Kasım
  17:26

  Sesli aramalarımı referans göstermeme rağmen akıl tutulması yaşayan Dsmart faturamı iptal etmedi. Sakın DSmart İnternet almayın ne teknik destek var bir ilgi var. Çözüm sürecinde kusurlu ise geçiş yaptığım diğer servis sağlayıcı olarak belirlediler. Aylarca ararlar ama duur... DSmart TV yi de iptal edeceğim artık Digiturk den daha kötü muamele yapacağım aradıklarında benden alacakları 70 TL yi onlardan terapi olarak alacağım.

 • 13 Kasım
  10:32

  "Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz"