Safiye O. Teşekkür Mesajı

D-smart uzun uğraşlarım ve ses kayıtlarını dinledikten sonra haklı olduğumu anladı ve faturamı iptal etti.

Çözüm süreci çok hızlı oldu, şikayetvar sitesine teşekkürler.

D-Smart Net Üyelik İptali Bir Türlü Gerçekleşmiyor!

Safiye O. |

5 yıldan fazla süredir, internet hizmetinden faydalanıyorum. Ben hayatımda hiç böylesine kötü hizmet, yetersiz müşteri temsilcileri ve sözünde durmayan yetkili duymadım.

Ağustos ayından defalarca başvurudan sonra kabul edilen iptal işlemim sırasında yapmış olduğum görüşmede ne geçmiş ne de gelecek herhangi bir borcumun bulunmadığını söyleyen firma bugün bana 56,16 TL borcumu ödemezsem yasal takip başlatılacaktır diye sms gönderdi.

Ve aramış olduğum temsilci erişim bedeli yapılacak birşey yok dedi. Ses kayıtlarını dinlenmesini talep ettim, gerekirse mahkemeye kadar gidip uzatacağım. Kim kullanmadığı hizmetin bedelini öder?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Safiye O.
  06 Ocak
  16:55

  D-smarta gerçekten üye olmayın, kullanmayın, hatta kurtulun. Neredeyse 1 ay geçti üstünden verilen sözlere göre halledildi ve bir ilişiğim kalmadı, fakat daha az önce gelen sms '' ....... nolu aboneliğinizin 56,16 TL odenmemis fatura borcu bulunmaktadır. 20 Ocak'a kadar yapılmayan odemeler için yasal takip baslatılacaktır. 0850 2660266 '' dava mı etmek gerekiyor? Sayın yetkili?

 • Safiye O.
  28 Kasım
  11:13

  D-smart neden varsın? iki gün önce müşteri temsilcisi arayıp sorunun çözüldüğünü ve beni haklı bulduklarını, ödemem gereken fatura olmadığını söylediler. Bunun üzerine teşekkür ettim, konu kapandı. Ama dün bir sms; ''Sn. Uyemiz 56,16 TL odenmemis faturanız nedeniyle 51022868 nolu D-smart.net uyeliğiniz için 48 saat sonra yasal takip başlatılacaktır.''

  Bu konuyu görüşmek için tam 15 dk tlfonla ulaşmaya çalıştım. Ama D-smart hep meşgul, ve en sonunda dayanamayıp kapattım artık. Gerçekten sözün bittiği yerdeyim. Ne yapmalıyım? Bütün işimi gücümü bırakıp sanırım bununla uğraşıcam.

 • Safiye O.
  26 Kasım
  14:35

  D-smart uzun uğraşlarım ve ses kayıtlarını dinledikten sonra haklı olduğumu anladı ve faturamı iptal etti.

  Çözüm süreci çok hızlı oldu, şikayetvar sitesine teşekkürler.

 • 22 Kasım
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.