11 Haziran 2015

D-Smart Net Üyelik İptali!

12126**** No.lu D-Smart Net abonesiyim. İnternet taahhüdüm dolduktan sonra iptal ettirmek için aradım imzalı dilekçe ve kimlik fotokopisi göndermem istendi. Faks yoluyla onlarca kez göndermeme rağmen dilekçeniz imzasız dediler. En son çare bayiiye gittim bayi D-Smart'ın bu noktada sorun çıkardığını en sağlam yönetim olarak APS posta yoluyla evrakları göndermemi söyledi.

Bunu da yaptım ve bugün tekrar arayıp dilekçe imzasız demekteler çıldırmak üzereyim. Aboneden fazladan alınacak 3 kuruş için bu kadar çirkinleşmek gerçekten anlamsız üyeliğimin bir an önce iptal edilmesini istiyorum.

Bülent 160 Okunma

Cevaplar

  • Bülent 11 Haziran 2015

    Merhabalar uzun senelerdir d-smart internet abonesiyim birkaç ay sonra taşınacağımdan dolayı d-smart internetimi taahütümün bittiği 31.05.2015 tarihinde bir daha uzatmak istemediğimi belirtip iptalini istedim fakat defalarca faks göndermeme rağmen imza eksik deyip iptalini gerçekleştirmiyorlar ne yapacağımı şaşırdım ve bu ay gene fatura gönderecekler dipnot:birtane bayiye gittim fakat bayi beni abi iptal etmiyorlar APS ile gönder dedi bugün APS gönderdim ama gene imza veya başka bir sebep üretecekler

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 11/06/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Haziran 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön