29 Mayıs 2013

D-Smart Net Üyeliğimi Kapatmıyorlar!

Daha önce smile adsl'e olan ve d-smart. net e geçen aboneliğimi 3 aydır kapatmaya çalışıyorum. Herseferinde saatlerce telefonla konuştuktan sonra kapatma talebimi aldıklarını, aboneliğimin kapanacağını söylüyorlar.

2-3 hafta sonra tekrar arayıp, kapatma talebinde bulunmuşsunuz başkasına devredin, kapatmayın vs. gibi bahanelerle 1 fatura daha gönderiyorlar.

Her seferinde istemediğimi aboneliğimi iptal etmelerini istiyorum. Tamam talebi aldık deyip 3 hafta sonra abonelik iptaliniz yapılmamış deyip, yine talep girişi yaptıklarını söylüyorlar.

Lütfen benim aboneliğim iptal edilsin' D-smart belli ki bu şekilde uzatabildiği kadar uzatıp, haksız kazanç sağlamaya çalışmakta.

Lale 44 Okunma

Cevaplar

 • Lale 30 Mayıs 2013

  İlginize teşekkür ederim. Arayan müşreti temsilciniz, 4 defa görüşme yapmış olmamıza rağmen daha önce hiç benimle görüşülmediğini söyledi entersandır. Neden böyle bir sistem izliyorsunuz enteresandır. Müşteri temsilcinizin söylemi ile yine ilk defa (5. ilk defa)kapatma talebim alındı ve 31 mayıs itibariyle üyeliğim sonlanacağını söyledi.Gelişmeyi yine sizinle ve kamuoyu ile paylaşacağım Umarım bir daha ki sefere sadece teşekkür etmek için yazarım buraya..

 • D-Smart Net Temsilcisi30 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 30/05/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • Lale 29 Mayıs 2013

  Üyelik bilgilerim güncel lütfen daha önce bana ulaştığınız numaradan tekrar ulaşın ve artık , talep alındığını vs. değil aboneliğimin iptal edildiğini söyleyin, lütfenn

 • D-Smart Net Temsilcisi29 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 29/05/2013 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • D-Smart Net Temsilcisi29 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön