24 Mayıs 2013

D-Smart Net Üyeliğim Hala İptal Edilmedi!

20.05.2013 tarihinde üyelik iptali için telefon ile başvuruda bulundum. Müşteri temsilcisi bana bir fax numarası verdi ve bu faxa dilekçe göndermem istendi.Birçok defa PTT ile denemem rağmen verilen fax numarası cevap vermedi.

Daha önceki müşterilerin mağduriyetlerini bildiğim için direk notere gidip adrese tebligat gönderdim. D-Smart yetkilisini aradım. Bana Fax veya APS ile gönderilmesi gerektiğini Noter kanalı ile yapılan başvuruların alınmadığını söylediler.

Ey D-Smart yetkilileri T.C. Devleti kanunları D-Smart için ayrı, bizim için ayrı işlemiyor. Noter kanalı ile çekilen tebligat resmidir ve hukuki değeri vardır. İlerde bu belgeyi kullanacağım ve hukuki haklarımı arayacağım.

Altan 107 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi25 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 25/05/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur. Bilgilerinize Sunarız, Saygılarımızla Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön