02 Mayıs 2015

D-Smart Net Uyarı Yapmadan İnternet Kesildi.

ADSL abonesiyim. Ocak ayında kredi kartı bilgilerim çalındı. Otomatik ödemedeki faturalar ödenmedi. Herhangi bir uyarı olmadan internet kesildi. İtiraz ettim haklı buldular. Yeni kredi kartımla online işlemlerden faturamı ödeyip yine otomatik ödeme talimatı verdim. Şubat ve Mart faturalarında ödenmediğine dair bir uyarı yoktu her şey yolunda sanmıştım. Yanılmışım; 3 aylık ödenmemiş fatura yüzünden yine kesildi internet. Hiçbir şekilde uyarı gelmiyor SMS veya e-mail olarak. Fatura takibi için online işlemlere girmek istiyorum giremiyorum. Şifre değişikliği için link e-mailime düşmüyor. İnternetin açılması için müşteri hizmetlerini aradım. Sistemde hala eski kredi kartını muhafaza ediyorlar.

Seher 341 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi21 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 06/05/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön