D-Smart Net Üst Tarifeye Geçemiyorum!

İlhan Y. |

Kullandığım tarife 8 mbit'e kadar limitsiz (50 GB AKN) ve geçmek istediğim tarife 16 mbit'e kadar limitsiz (50 GB AKN). Müşteri temsilcilerini uzun uğraşlar sonucu 16 mbit 50 Gb tarifesi olduğuna ikna edebildim. Web sayfalarında neler var haberleri yok!

Uzun uğraşlar sonucu bana söylenen şu: 8 mbit 16 mbitten daha üst tarife (?) bu yüzden 16 mbite geçemezsiniz. Sistemsel olarak mümkün değilmiş. Tabii amaç şu, 8 mbit 50 GB'den direkt 16 mbit kotasıza geçirip 2 kat fatura göndermek istiyorlar.

Web sitenizde ve sözleşmede aksi belirtilmediği için bu tarife geçme hakkım var. Sisteminizi mi değiştirirsiniz ne yaparsınız bilemem ama BTK'ya da durumu anlattım, gerekli cezayı alacağınıza inanıyorum.

Etiketler :

Üyelik / Paket Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan Y.
  08 Haziran
  20:03

  Detaylı bilgi dedikleri: "bu bağlantıya geçemiyorsunuz"dan ibaret. Fibere de geçemezsem tüketici mahkemesine gitmekten başka seçeneğim kalmadı.

 • 24 Nisan
  14:11

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 24/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.