16 Ekim 2015

D-Smart Net Ulaşılamayan Müşteri Temsilcisi!

2 gündür internetim arızalı ve muhatap olacağım kimse yok. Müşteri hizmetlerini arıyorum 13 dk. Sonra ilk temsilci internet arızası ile ilgili bölüme bağlıyorum diyor ve çile başlıyor. İlk gün 20 dk. Bekledim müşteri temsilcisini, ikinci gün ise 40 dk. ama nafile. İnternetim yok, online ulaşamıyorum.

Bu kadar problemli bir şirket ile daha önce hiç karşılaşmamıştım. Daha önce başka problemler nedeniyle de 3-4 ay uğraşmama rağmen problemim halledilmedi, en son baktım hiçbir şey değişmiyor, ben vazgeçmiştim. Ama internet arızasını da bildiremedikten sonra ben ne yapayım o müşteri hizmetlerini... Bu firma ile 2 yıl sözleşme yaptığım için çok pişmanım.

Maz 26 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 24/10/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi16 Ekim 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön