D-Smart Net Taşınma Sonrası 7 Aydır İnternet Sağlayamadı!

İsmail Goksin D. |

2 sene taahhütlü aldığım D-Smart Tv+ D-Smart Net internet paketim sorunsuz çalışıyordu. Taşındım ve taşınma bildirdim. Tv var ama internet servisi 7 aydır sağlanamadı. Call center işini
yapamadığından mı yoksa firma müşterilerini umursamadığından mı bilmiyorum defalarca şikayet kaydı bırakmama rağmen 48 saat içinde hizmet verilecektir dışında cevap alamadım.

Kendi imkanlarımla Türk Telekom saha operatörüne ulaştığımda benim adıma D-smart'ın taşıma başvurusu yapmadığını söyledi, bunu D-smart'a bildirmeme rağmen durum aynı.

Servis alamadığım internete para ödüyorum ve taahhüdüm olduğundan servisimi iptal etmek istediğimde de tekrar para ödemem gerekiyor. Firma servis ve müşteri memnuniyeti nedir hiç umursamıyor!

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Devir/Nakil

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ekim
  12:03

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 14/10/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 14 Ekim
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • İsmail Goksin D.
  13 Ekim
  15:46

  Firma iletisime gecmedi