04 Şubat 2014

D-Smart Net Tarife Değişikliğini Gerçekleştirmedi

D-Smart Net verdiği taahhütleri yerine getirmeyerek tarife değişikliğimi gerçekleşmemiştir. İptal edecek olduğum internet hattını çeşitli nedenler göstererek iptal etmemiş ve yerine uygun bir tarife sunarak onayımı almıştır. Vermiş oldukları tarihte belirttikleri tarifeye geçilmemiş ve yine çeşitli nedenler sunarak taahhüt ile 24 ay boyunca beni kendilerine bağlamışlardır.

Arayıp durumu müşteri hizmetlerine anlattığımda bizimle hiçbir ilgisi yok böyle bir tarifede yok diyerek bütün sorumluluğu satış ofisine atmışlar ve bu durumu içinden çıkılmaz bir hale sokmuşlardır.

Ersin 42 Okunma

Cevaplar

  • Ersin12 Şubat 2014

    Sorunu 48 saat içerisinde halledeceklerini söyleyip 168 saatte hala bir çözüm bulamadılar ve bulabileceklerini de sanmıyorum.

  • D-Smart Net Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön