11 Ekim 2016

D-Smart Net Taahhüt Fazlası Faturalandırma!

Kasım 2015'te müşteri hizmetleri beni aradı ve aylık 35 TL'ye taahhüt yeniledik. Ancak faturalarım 49 TL gelmeye başladı. Müşteri hizmetlerini aradım ve düzeltme yapılmasını istedim. KKTC'de görevli olduğum için beni aradıklarını ancak ulaşamadıklarını söylediler. Ben tekrar aradım ancak fatura servisinin arayacağını söylediler. Ağustos ayından beri Türkiye'deyim tekrar aradım ve numaramı güncelledim. Faturalandırma servisinin beni arayacağı söylendi ancak arayan olmadı. Ben tekrar aradım ve yine arayacaklarını söylediler. Tabi ki yine arayan olmadı. Bu kadar uğraş sonucu eminim başbakan ile görüşürdüm ancak D-Smart faturalandırma servisi ile bir türlü görüşemedim. Sizden ricam beni bu çok değerli arkadaşlarla görüştürmeniz!

Aysegul 117 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi12 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 12.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi11 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön