28 Kasım 2014

D-Smart Net Taahhüt Ettikleri Diğer Operatör Hizmetinin İptalini Unuttular.

18/11/2014 tarihinde D-Smart Müşteri hizmetleri ile ilgili yaptığım görüşmede, başvuruda bulunduğum yalın internet hizmeti ile ilgili mevcutta bulunan diğer operatörden aldığım yalın internet hizmetinin kendileri tarafından iptal edileceği iletilmiştir.

25/11/2014 tarihindeki D-Smart Müşteri hizmetleri ile ilgili yaptığım görüşmede, 18/11 tarihli satış sırasında tarafımdan eksik bilgi alındığı, diğer operatörden aldığım mevcut internet hizmetinin iptali ile ilgili herhangi bir işlem yapılmadığı iletilmiştir.

D-Smart tarafından mevcut internet hizmetimin iptali için başvuruda bulunulmadığından diğer operatöre karşı faturalandırmam devam edilmekte olup mağdur duruma düşürülmüş bulunmaktayım.

Berat 230 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir. En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla D-Smart ınternet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart ınternet müşteri hizmetlerini arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön