30 Mart 2015

D-Smart Net Taahhüt Edilen Modemin Gönderilmemesi!

Bir önceki internet sağlayıcı firmamla sözleşmemin bitmesine yakın dsmarttan sürekli aradılar kampanya tanıttılar bende bayiye gidemem deyince kimlik fotokopim ve imzamın yeterli olduğunu söylediler Mayıs 2014'ten beri D-Smart Net abonesiyim fakat taahhüt edilen modem faturada yansıtıldığı halde şahsıma gönderilmedi.

Defalarca telefonla ya da internet sitelerinden kayıt oluşturdum ilgileniyoruz diye sürekli SMS attılar. En son D-Smart CEO'suna tweet atınca aradılar ve beni abone yapan bayinin kapandığını ve sistemlerinden modemin teslim edildi olarak gözüktüğünü söylediler bende teslim edildiğine dair imzalı bir belgeleri var mı diye sordum bayi kapandığı için bizim yapacak bir şeyimiz yok dediler.

Yunus 187 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz; Belirtmiş olduğunuz konu üzerine 02/04/2015 tarihinde iletişim bilgilerinizden geri arama yapılmış ancak tarafınıza ulaşılamamıştır. Tarafınıza detaylı yardımcı olabilmemiz için iletişim bilgilerinizi güncellemenizi rica ediyoruz. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Mart 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön