D-Smart Net Taahhüdünü Yerine Getirmeme!

Mehmet Ali G. |

0850 li numaradan aranmam ile D-Smart ADSL üyelik başvurusunda bulundum ve aradan geçen birkaç gün içerisinde ne arayan ne de soran oldu sadece; üyeliğin aktif hale getirileceğine ilişkin bazı mesajlar geldi . Sonuç olarak defalarca Teknik servis arandı, modem değiştirildi, VDSL Modem olması gerektiği söylendi, Teknik Servis Gönderileceği söylendi, sorunun evdeki altyapıdan olduğunu söyleyen de oldu.

En sonunda İnternet hizmetimi alamadığımı ve abonelik iptali istediğimde sözleşmem olduğu 400 TL ödemem gerektiği bunun sözleşmemde olduğu ifade edildi. Size soruyorum D-Smart yetkilileri siz Etik olmak ne demek bilir misiniz? Hizmet anlayışınız bu mudur?

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ali G.
  13 Haziran
  15:38

  Tüketici haklarının olmadığı bir ülkede yaşadığım için gerçekten üzgünüm.İlgili firma bana dönüş yaptı ve VDSL Modem almam halinde problemin çözüleceğini beyan etti bunun karşılığında ayda 2 TL olan Modem kira bedelinden feragat edeceklermiş.Bu arada VDSL Modem fiyatları yaklaşık 250 TL civarında :)

 • 13 Haziran
  15:08

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 13/06/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

 • 13 Haziran
  14:54

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetiniz incelenmesi adına konu ilgili birimimize iletilmiştir.

  En kısa sürede geri dönüş yapılarak bilgilendirme yapılacaktır.


  Bilgilerinize sunarız,

  Saygılarımızla

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı D-Smart Müşteri İletişim Merkezi'ni arayarak ya da info@dsmart.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.