24 Ekim 2016

D-Smart Net Taahhüdümü Bilgim Dışında Uzattılar Ve Ay Bitmeden Kullanmadığın Netin Parasını İstedi..

Benim D-Smart internet taahhüdüm Temmuz 2016 da dolmuş bulunmakta fakat sorgulattığımda taahhüdümün bitiş tarihinin Ocak 2017 olduğunu yani taahhüdümün 6 ay uzadığını belirtilen defalarca 3 aydır aradım itiraz ettim ama geri dönüş sağlamadılar. Bugün en son görüşmemde ise 1 ay lık nakil sürecimin olduğunu söylediler hadi 1 ay nakilden 5 ay neden diye sorduğumda ise fatura gecikmelerinden dolayı D-Smart uzatıyor otomatik dediler.

Arkadaşlar böyle bir saçmalık olabilir mi? Bilgim ve onayım dışında taahhüt süremi uzatıyorlar, gerekli şikayetlerimi de yapacağımı bilsinler. Gecikme olduğu ayların faturaları ödenmese netim kesilmiş olurdu ki bir kere bile o kadar geciktirmedim kesilmedi. Kaldı ki yinede onayım dışında taahhüdümü uzatamazlar. Gerekli şikayetleri gerekli yerlere yapacağım ve bir daha da D-Smart Net kullanmayacağım.

Hüseyin 52 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi15 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 15.12.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön