26 Ağustos 2016

D-Smart Net Sürekli Oyalıyorlar!

Nisan ayında abonelik başlattığım D-Smart'tan aldığım günden bu yana sorunlar yaşıyorum. Defalarca uyarılarıma rağmen insanlarla dalga geçip sürekli oyalamaktan başka bir şey yapılmıyor. 23/08'de sorun yaşadığım internetimden dolayı arıza kaydı bıraktım kendileri bunun için aria kaydından sonra teknik servis arayıp sizden randevu alacak diyorlar ancak bir Allah'ın kulu bu sorunla ilgilenmediği gibi aciliyetimi belirttiğim halde kimsenin umurumda değil bu durum her defasında sisteme aciliyetinizi belirttim diyip işin içinden çıkılıyor. Yetkilinize aktarın diyorum aktarmıyorlar teknik servisinize ulaşacağım numara istiyorum onu da vermiyorlar fatura iki gün geciktiğinde aramasını biliyorlar. Kampanya söz konusu olduğunda abartısız günde 50 sefer aramasını biliyorlar ancak bu sorunla kimse ilgilenmiyor. Gerekenlerin yapılmasını rica ediyorum.

Hülya 56 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi30 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26/08/2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Ağustos 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön