D-Smart Net Sürekli Bağlantı Kopuyor ve Çağrı Merkezine Ulaşılamıyor!

Emre D. |

Smile ADSL aboneliği kullandığımızdan beri zorunlu taahhüt boyunca sürekli internete bağlanmada ve yavaşlık konusunda sıkıntı çektik bunun yanı sıra bu konuda bize destek olacak herhangi bir çağrı merkezine ulaşmak ise zulüm, yaklaşık 30-35 dakikadır çağrı merkezine ulaşamadım. İnternetten çok telefon faturası ödüyorum, bunun yanı sıra hizmet bile alamıyorum.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre D.
  12 Eylül
  10:47

  Tarafıma dönüş sağlanmadı detaylı bilgi aktarımı yok beni arayan çağrı merkezi elamanınız sadece benden bilgi aldı sorunum hala devam ediyor sürekli bağlantı kopması vede çağrı merkezine ulaşamamda çabası

 • Emre D.
  10 Eylül
  12:58

  İstenildiği zaman firmaları dönüş yapabiliyormuş demekki hala çağrı merkezine ulaşmada sıkıntı yaşıyorum halada sorunum devam ediyor firmadan arayan sadece ilgili kişilere aktardığını söyledi arayan soran hala yok

 • 10 Eylül
  10:23

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 10/09/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.