13 Ekim 2016

D-Smart Net Sunmadığı Hizmetle İlgili Fatura Kesiyor Ve Bedelini İstiyor...

Ağustos ayında D-Smart abonesi oldum. TV ve internet için. TV hizmetinde sorun yok. Ancak internet hizmetinden halen faydalanamıyorum. (2 ay oldu) Müşteri hizmetleri yetkililerinden her konuştuğum kişi farklı bilgiler aktarıyor. Her gün farklı bir sinir harbi. Dün konuşulanı bugün konuştuğum müşteri temsilcisine teyit ettiremiyorum, birbirlerini yalanlıyorlar. Nakil yaptık, port yok, biz hallediyoruz, 48 saat, 1 hafta en fazla vs.

Bugün konuştuğum kişi de Türk Telekom'a dilekçe vermezsem bu işin çok zor olacağını söyledi. Neyse internet olayından artık umudu kestik ama bir de vermedikleri hizmetin bedelini istiyorlar. 63,13 TL Eylül ayı faturasını (42,16 TL internet bedeli) ödemek zorundaymışım. Ama ben internet kullanamadım ki? Olsun bizim prosedürümüz bu şekilde. Tüketiciyle oynadıkları oyunun son seviyedeler gerçekten. Allah bizi de bunların gazabından korusun...

Özgür 305 Okunma

Cevaplar

 • Özgür 14 Ekim 2016

  D-smart? Hizmet yok tamam. Peki istediğiniz fatura bedeli ne olacak?

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

  Değerli Abonemiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Nakil talebinizi iletmiş olduğunuz adreste uygun portun olmaması sebebi işlemleriniz tamamlanamamaktadır. Saygılarımızla.

 • D-Smart Net Temsilcisi13 Ekim 2016

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

 • Özgür 12 Ekim 2016

  Ben; "D-Smart sunmadığı hizmetle ilgili fatura kesiyor ve bedelini istiyor" diyorum, onlar "Nakil talebinizi iletmiş olduğunuz adreste uygun portun olmaması sebebi işlemleriniz tamamlanamamaktadır. " diye yanıt veriyorlar. Bu da ayrı bir tartışma konusu tamam ama şimdi şu soruya bir cevap verilmesi gerekmez mi. sunmadığın hizmetin bedelini neden istiyorsun?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön