01 Temmuz 2015

D-Smart Net Şubattan Bu Yana Çözüm Bulamayan Firma!

Şubattan beri sorunum halledilmiyor. İş ortağına sözünü geçiremiyor. Şubattan beri sürekli irtibat halinde olmama rağmen sorun çözüme ulaşmıyor. Ne kadar enteresan değil mi? İnternetim kalitesiz diyorum. Hat değerleriniz düşük diyorlar. Baktırıyorum İnternet sağlayıcınız ile alakalı diyorlar. Arıyorum bildiriyorum ekip yönlendireceğiz diyorlar 2 aydır ekip yönlendirecekler. Sonra bir daha şikayet ediyorum. Bulunduğum bölgenin alt yapısında sorun olduğu ve kablo getireceklerini söylüyor. Arkadaşıma soruyorum fiber İnternet kullanıyor aynı bölgede.

Tc 177 Okunma

Cevaplar

 • Tc09 Temmuz 2015

  Öncelikle Esra yılmaz isim çalışanınıza çok teşekkür ediyorum bu sorunlar süreci boyunca bana çok yardımcı oldu. Sorunum çözüldü mü? İyileştirildi fakat verdiği teknik bilgiler doğrultusunda ben gerekli işlemleri yapacağım. Fakat çözüme ulaşıcak mı? Sorunum orası çelişkide.

 • D-Smart Net Temsilcisi09 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 08/07/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Tc02 Temmuz 2015

  Öncelikle 20.42 de arayıp bana yardımcı olan ve tamamen dürüst davranan "Esra yılmaz" adlı personelinize çok teşekkür ediyorum. Fakat sorun iyileştirildi çözülemedi. İlaveten eklemek istiyorum 48 saat içinde Türk Telekom yetkililerinin döneceğini söyledi ve evde teknik servis vereceğini söylediler inşallah yardımcı olurlar.

 • D-Smart Net Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön