D-Smart Net Sözünde Durmuyor!

Mesut K. |

D-Smart Net internet ve tv aboneliğimin iptali konusunda müşteri hizmetleri tarafından bana dönüş yapıldı ve son faturada fazla ücret alındığını, ay sonuna kadar kullanıma devam edebileceğimi, uydu cihazınıda, ayın 24 veya 25'i gibi iade etmem gerektiğini söylediler. Bende kabul ettim. Ama ayın 16'sında TV'yi, 18'inde interneti kapattılar. D-Smart Net'in bu hatası nedeniyle 2-3 gün interneti kullanamayacağım. Bu konuda hukuki yollara başvuracağım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yerine Getirilemeyen Vaad

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mesut K.
  22 Nisan
  18:55

  Bu sorun, Dsmart Net'in henüz kurumsallaşmamış olduğunu bana gösterdi. Müşteri temsilcileri sorulara cevap veremiyorlar. Bir hata olduğunu kabul ediyorlar ama ne yapacaklarını da bilmiyorlar. Beni arayan müşteri temsilcisi internetimin kapalı olduğunu bile bilmiyor. Dsmart Net, bu hatanın bedelini ödemeli.

 • 22 Nisan
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 22/04/2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.

  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.