D-Smart Net Sözleşmem Bittiği Halde Fatura Göndermeye Devam Etti!

Murat D. |

15 Mart 'da başka firmaya başvurdum. 1 Nisan 'dan itibaren kullanmaya başladım. D-Smart sözleşmem bitmesine rağmen bana fatura yolladı. Ben bu konuda telefonda görüştüğümde fatura kestiğimiz için ödemek zorundasınız dediler. Dedim bir sonraki ay yine fatura keserseniz tekrar ödemek zorunda mıyım? Kesinlikle yine ödemek zorundasınız dediler ve ben de diğer firmanın yetkililerine söyledim.

Ama D-Smart Erusta isminde hukuk bürosuna faturayı ödemedim diye bildirmişler ve hukuki işlem başlatmasını istemişler. Kullanmadığım internet paketi parasını alıyorlar birde yaptıkları kanunu bir işlem gibi anlaşmalı avukatta veriyorlar. Bu konuda D-Smart 'dan şikayetçiyim gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Haksız / Yüksek Ücretlendirme Fatura Gönderimi Üyelik / Paket İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat D.
  14 Ağustos
  19:29

  Merhaba Arkadaşlar,
  ilçe tüketici heyetine başvurdum avukat parası hariç paramı geri aldım. Kesinlikle D-smart net 'ti tavsiye etmiyorum kimseye şikayet com 'u okumadan sözleşme imzalayanlara şimdi 'den geçmiş olsun.

 • Murat D.
  30 Aralık
  16:06

  Geri dönüş yapıldı ama henüz para iadesi yapılmadı.

 • 30 Aralık
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu hakkında 20/12/2013 tarihinde ilgili departmanımız tarafından geri dönüş sağlanarak detaylı bilgi aktarımında bulunulmuştur.


  Bilgilerinize Sunarız,

  Saygılarımızla

  Dsmartnet ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı d-smartnet müşteri hizmetleri arayarak ya da bilgi@dsmartnet.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.