20 Eylül 2016

D-Smart Net Sorunu.

D-Smart'tan internet alabilmek için başvuruda bulundum, başvurumda binam da port olmadığının bilgisini Türk Telekom Müdürlüğü'ne giderek almama rağmen ve D-Smart'a telefonda defalarca bildirmeme rağmen aksini iddia ederek binanızda port var internet sağlayabileceklerini ilettiler.
Bu duruma istinaden ben de D-Smart'ı internet için aldığımı aksi durumda iptal edeceğimi de belirterek kurulum için onay verdim. Bunu üzerine işlemlere başlanabilmesi için önce D-Smart'ın kurulması gerektiği iletildi sonrasında D-Smart kuruldu 4. iş günü oldu arayan olmadı internet'e ihtiyacım olduğu için ben arayarak bilgi istedim verilen bilgi şöyle 7 iş günü için de hizmet sağlandığını ve bunun süresinin dolmadığının bilgisi verildi, sabırla bekleyerek 7 iş gününün bitmesini bekledim araya bayram girdi bugün 7 iş günü doldu arayan olmadı ben aradım ve binamda port olmadığının bilgisi verildi.

Erhan 121 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 20 Eylül 2016

    Verilen bilgiler mağduriyetimi gidermemektedir. d- Smart halen benden 40 TL kurulum parası istemektedir. Bu miktarı ödemekle hüküm olmadığımı düşünüyor

  • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi20 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön