26 Eylül 2016

D-Smart Net Sorunları!

Yaklaşık 2 yıl kadar yalın internet kullanıyordum. Sözleşmem bittiği için önce Telekom'dan bir bayan arayarak bana D-Smart internet hizmetini pazarladı. Sonrasında bir diğeri aradı ve daha pahalı olan hizmetini daha hızlı diye yalan söyleyerek sattı. Konuşmaların kaydedildiğini söylüyorlar. O nedenle üzerine basa basa sorduğum hızı her iki bayanda 'hızınız 8 Mbıt e kadar değil, 8 Mbıt olacak' diye 24 ay taahhütlü sattı. Sonrasında teknik servis TV kutusunu kurdu ve internete onay vermem için bir bay aradı ve bana '... 8 Mbıt'e kadar hızla 24 ay taahhütlü ınternetinizi... bla bla... . Onaylıyor musunuz? ' diye aradı. Hadi onayladık ama o günden beri interneti 72 saat kullanabildim. Geçiş olduğu andan itibaren internet kullanamıyorum. Bina içi kablonuz bozuktur dediler yenisini yaptırdım, modem bozuk dediler yenisini aldım olmadı.

Ufuk 45 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Net Temsilcisi28 Eylül 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 26.09.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi26 Eylül 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön