26 Ekim 2016

D-smart Net Sorunlar Bir Türlü Giderilemiyor!

Netimi taşıma işlemi yaptırdım taşımadan önce sıfır hat çekilsin diyerek beyhan ettim. Ben dışarıda çalışırken Türk Telekom gelmiş. Eski kiracıların kullanmış olduğu Allah'a emanet kabloya bağlantı vermişler. İnternette kopmalar mı, yavaşlamalar mı, ne ararsan başladı. Müşteri hizmetlerini aradım ben size sıfır hat istiyorum diye beyan ettim.

Ama siz eski kablo üzerinden bağlantı yaptırdınız dedim. Kablomu değiştirin dedim biz diyorlar 1 tane elektrikçi bulmamı ve onlara yaptırmamı söylediler yapamaz ise biz yaparız müşteri temsilicisi bulundu. Elektrikçi çağırdım ''ben yapamam dedi benim işim değil'' dedi. Hemen D-Smart müşteri aradım yapamıyormuş durumu ettim bana böyle böyle diye aldığım cevap. Biz yapamayız. Mahkemeye vereceğim saten sizi.

Yılmaz 567 Okunma

Cevaplar

  • D-Smart Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 28.10.2016 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Temsilcisi26 Ekim 2016

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön