02 Mayıs 2015

D-Smart Net Sorun Çözülmüyor!

27.01.2014 tarihinde bayii şikayetimden herhangi bir sonuç alamadım, netimin kalitesiz olduğunu belirtmeme rağmen sadece modem ayarlarıyla yetindiler daha sonrasında yaptığımda ise bina alt yapısında sıkıntınız var ve elektrikçiyle kontrol ettirmemi istediler. Bende dediklerini harfiyen yaptım sonuç ne? Bizim yardım edebileceğimiz bir şey yok yardım etmesi gerekenler interneti aldığınız firma dediler.

Bende bugün tekrardan müşteri hizmetlerini aradım ve bunu belirttim ve gene aynı şekilde arıza kaydınızı açtık dediler ki söyleyip açmadığı zamanlarda olmuştu inşallah açmışlardır. Konuştuğum ne kadar elektrikçi varsa Kuşadası'nda geçmiş olsun dediler. Herkes sözleşmemin bitmesini bekliyormuş.

Tc 296 Okunma

Cevaplar

  • Tc27 Mayıs 2015

    Evet santral ve teknik destekten arkadaşlar aradılar cevapları şu Kuşadası'nda altyapısı kötüymüş kablo yokmuş değiştiremiyorlar arkadaşlar. Gördüğünüz gibi çok güzel çözdüler sorunu. Evet bir de unutmadan 48 saat içinde Türk Telekom yetkilileri dönecekmiş bir de 3. gün doldu ne arayan var ne soran. Türk Telekom ve d smart teşekkürler benim gibi bir insanı internetten soğuttunuz ya helal olsun. Çok güzel ortaklık kurmuşlar. Şubattan beri dert yanıyorum kimse yardımcı olmuyor. Ama sözleşmem bitsin bir daha D-Smart neti kullanmam sözünü iş ortağına mı geçiremiyor yoksa Türk Telekom TTNET kullanmadık diye mi ilgilenmiyor orası da meçhul.

  • D-Smart Net Temsilcisi20 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. 20/05/2015 tarihinde müşteri hizmetleri hattından yapılan görüşme ile detaylı bilgi tarafınıza iletilmiştir. Saygılarımızla D-Smart Müşteri İletişim Merkezi 0850 266 0 266 D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  • D-Smart Net Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır. D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla D-Smart

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön