D-Smart Net Sorumsuz Ve Baştan Savma Davranıyor!

Efe C. |

İnternette sıkıntı var. D-Smart'ın genelinde de öyle. Otomatik ödeme talimatı verdiğim halde bankama yansıtılmamış faturalar ve bunu gördüğümde arayıp söylememe rağmen hem ödeme sistemi hem web siteleri problemliydi ve maaş kartı olmadı. Diğer kurumlarda bir sorun olmayıp faturaların ödenmesi ise çelişkili bir durum. Ayrıca bana söylenen "Merak etmeyin internetiniz kapatılmadan önce mesaj geliyor" ve buna rağmen mesaj gelmeyerek kapatıldı. 20 TL açma kapama ücreti alınacak. Bu iş böyle yapılacak değil, yapılamayacaksa neden D-Smart net kullanayım.! Mutlaka dava açılıp hak yerini bulacaktır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Teknik Servis Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Efe C.
  01 Aralık
  19:24

  Mesaj gelmedi diyorum ancak mesaj gönderdik diyorlar. Hayır teknolojinin ortasında olmalarına rağmen gönderilen mesajları göremiyorlar. Teyit edin diyorum ve öyle bir alt yapıları yok. GSM sağlayıcısından doğrulatayım diyorum ona da yanaşmıyorlar. Yani böyle acemi bir sistemle neyi nasıl yaptıklarından haberleri yok. Biri farklı bir bilgi sahibiyken diğeri farklı bilgi veriyor. Çok uyumsuz bir çalışma örneği.

 • 11 Kasım
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Belirtmiş olduğunuz konu ile ilgili gerekli incelemeler yapılmıştır. Sistemlerde kayıtlı bulunan GSM numaranıza 22/09/2015 tarihinde ‘’ Sn.Abonemiz, 166.50TL borcunuzdan dolayı internet erişiminiz 22 Eylül de kapatılacaktır. Hattın kapanması halinde 20 TL kapama-açma ücreti alınacaktır.’’ Sms içeriği gönderilmiştir.

  28/09/2015 tarihinde hizmetiniz ödenmemiş faturalarınız sebebi ile kullanıma kapatılmış olup 29/09/2015 tarihinde www.dsmart.com.tr web adresinde yer alan Online işlemlerden ödemeleriniz yapılarak adsl kullanımınız erişime açılmıştır.

  Saygılarımızla
  D-Smart Müşteri İletişim Merkezi
  0850 266 0 266

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

 • Efe C.
  06 Ekim
  17:27

  Evet az önce iki defa arama gerçekleştirdim. İlki 15 dakika, ikincisi 45 dakika 27 saniye sürdü ve sonuç aynı hüsran! 1 saat telefon mu beklenir. Kimse mi yok. Nasıl oluyor da kocaman kurumda az sayıda yetersiz müşteri hizmetlisi çalıştırılıyor. 500 dakikalık hattımın 60 dakikası bir hiç uğruna gitti. Birde müşteri destek hattı 0850 266 0 266. Hay Allahım. Bu kadar düşük maliyetli işçilik ve hizmet verilmez. Madem yoğun çalışılıyor o zaman ek personel alın. Onu da mı biz takip edelim! Demek ki neymiş. D-smart da bir sorun olduğunda 1 saatte ulaşamıyor muşuz ve kaldı ki devam etseydim kim bilir kaç saat daha bekleyecektim. Ayıp. !

 • Efe C.
  02 Ekim
  20:57

  Bugün ikinci gün. Bakalım 5 iş günü daha bekleyeceğim.!

 • 30 Eylül
  12:48

  Abonemizin talebi tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir.
  En kısa sürede abonemize detaylı bilgilendirme yapılacaktır.

  D-Smart ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 0850 266 0 266 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da https://www.dsmart.com.tr/Musteri-Hizmetleri/Iletisim adresinden göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  D-Smart